tel.: +48 660 898 414 Godziny otwarcia: Poniedziałek - nieczynne Wtorek - Niedziela 12.00-20.00
Czynne cały rok
Płatność tylko gotówką
Facebook Google Plus

SPRZEDAŻ ŚWIEŻYCH RYB I TRADYCYJNYCH WIGILIJNYCH POTRAW!!!

02-12-2017

Drodzy Goście naszej restauracji!!!

 

Informujemy, że od jutra do Wigilii w naszej restauracji będzie odbywać się sprzedaż świeżych ryb. W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjnie karpia, a także amura, pstrąga, tołpygę oraz szczupaka (ten ostatni na zamówienie:)). Na życzenie klienta patroszymy ryby.

 

Informujemy,że wkrótce mija termin składania zamówień na potrawy świąteczne. Zamówienia można składać osobiście lub telefonicznie.

 

Dla przypomnienia zamieszczamy listę produktów, które w tym roku można zamówić w naszej restauracji:

 

Wigilijny barszcz czerwony ● Barszcz biały na zakwasie z suszonymi grzybami ● Wigilijna zupa rybna z domowymi grzankami ● Uszka z kapustą i grzybami ● Pierogi z kapustą i grzybami ● Pierogi ze śliwkami i pomarańczami ● Pierogi z wędzoną rybą ● Gołąbki z kaszą i grzybami ● Karp w galarecie ● Świąteczna kaczka nadziewana jabłkami ● udko kacze z musem jabłkowym ● Karp faszerowany jarzynami ● Sos żurawinowo – pomarańczowy ● Pasztet pieczony ● Pasztet pieczony z żurawiną ● Schab wędzony z morelą ● Schab wędzony ze śliwą ● Schab wędzony ● Karkówka wędzona z czosnkiem ● Sos borowikowy ● Ryby wędzone : karp,amur, pstrąg ● Ryby żywe : karp, amur, pstrąg, szczupak, tołpyga ● Pstrąg w marynacie z cytryną i koperkiem ● Filet z karpia ● Filet z amura ● Filet z sandacza ● Filet z dorsza ● Filet z tołpygi.

 

 

W naszej ofercie poza wigilijnymi przysmakami, znajdują się także produkty/potrawy idealne na świąteczny stół- zdrowe i ekologiczne wędzone wędliny, pasztet domowej roboty czy wyborna kaczka z jabłkami i udka kacze z sosem żurawinowo-pomarańczowym.

 

Serdecznie zapraszamy do Gosprzydowej:)