tel.: +48 660 898 414 Godziny otwarcia: Poniedziałek - nieczynne Wtorek - Niedziela 12.00-20.00
Czynne cały rok
Płatność tylko gotówką
Facebook Google Plus

Planując krótki lub kilkudniowy pobyt w Gosprzydowej można wybrać różne formy wypoczynku. Począwszy od relaksu na wsi, poprzez zwiedzanie piesze lub rowerowe pobliskich miejscowości, a skończywszy na dłuższych wycieczkach do najpiękniejszych i najciekawszych miast Małopolski.

Na wyspie

Turyści, którzy zdecydują się na pobyt w naszym ośrodku z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę. Spacery na świeżym powietrzu zrelaksują każdego, kto chce odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Gosprzydowskie trasy spacerowe wijące się wśród wzniesień i dolin, rozległych pól, łąk i zagajników stanowią raj dla amatorów długich leśnych wędrówek.

Czytaj więcej...
W okolicy

Osobom ceniącym aktywny wypoczynek polecamy piesze lub rowerowe wędrówki „Szlakiem Architektury Drewnianej” po okolicach naszej gminy. Pierwszym, w naszym mniemaniu najpiękniejszym przystankiem na tym szlaku, jest oczywiście zabytkowy kościół w Gosprzydowej z XVII wieku pod wezwaniem Świętej Urszuli.

Czytaj więcej...
Nieco dalsze wycieczki

Turystom przybyłym z bardziej odległych zakątków Polski polecamy zwiedzanie najpiękniejszych miast Małopolski, takich jak Nowy Wiśnicz (14 km), Bochnia (21 km), Niepołomice (39 km), Tarnów (42 km), Wieliczka (48 km), Kraków (68 km), Zakopane (115 km) czy Oświęcim (136km).

Czytaj więcej...